Astronomy binoculars is a great alternative

Niekończąca się ciekawość oraz chęć odkrywania nowych rzeczy zaprowadziła mnie na drogę projektanta, którą kroczę od ponad dekady. Odkąd pamiętam interesowało mnie to jak działają różne rzeczy te fizyczne, a także cyfrowe. Dlaczego tak wyglądają? Dlaczego są takie, a nie inne. Co zrobić aby były lepsze? 

Na codzień prowadzę Zespół Wzornictwa Przemysłowego w ambitnej i prężnie rozwijającej się krakowskiej firmie Green Cell.

Na łamach tej strony chcę pokazać Ci moje prywatne projekty. Znajdziesz tu wszystko co mnie kręci. Mam taką przypadłość, że jeśli coś mnie zaciekawi to nie mogę być tylko biernym oglądaczem. Stąd moje zamiłowanie do samochodów, a w szczególności ich wyczynowych odpowiedników zaowocowało projektem Symulatora.

Często można ode mnie usłyszeć, że po powrocie z pracy do domu pracuje dalej. Taki jestem, to co robie, nauka nowych rzeczy daje mi sporo frajdy, natomiast gdy chcę odpocząć i zregenerować siły idę na górski spacer lub strzelankę ASG która odzwierciedla moje zamiłowanie do broni i militariów.

Strona powstała z chęci podzielenia się moimi pasjami, tym co robię po godzinach, a w szczególności aby pokazać Ci Symulator. Jeśli znalazłeś tutaj coś co Cię zaintrygowało, śmiało napisz. Z chęcią porozmawiam.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.